Edona Llalloshi mahnitëse me fustan kaq të bukur ngjyrë rozë (FOTO)

Edona Llalloshi është një super këngëtare që ka shumë vite në skenë.

Edhe sot ajo pëlqehet nga te gjitha gjeneratat për këngët e bukura që këndon.

Por përpos këngës ajo komentohet shumë edhe për veshjen me shumë stil.

Së fundmi duket se ishte për 8 mars pozoi me fustanin më të bukur ngjyrë rozë dhe po duket mahnitëse.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.