Edona Llalloshi fotografohet plotë stil në rrugët e Prishtinës (FOTO)

Edona Llalloshi është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në vend.

Sigurisht se postimet e saja në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Stili i saj i veçantë, paraqitjet e saja elegante bën që ajo të marrë vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me disa foto që këngëtarja ka postuar.

Ajo duket plotë stil në rrugët e Prishtinës.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.