Edhe 20 vjeçaret do t’ia kishin zili, Eli Fara mahnitë me këtë veshje (FOTO)

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Këngëtarja Eli Fara është 52-vjeçare, por ajo njihet si një nga personazhet publike që nuk i lë shenjë mosha.

E Fara ka befasuar të gjithë me fotografinë më të fundit që ka postuar, ku shfaqet e grimosur dhe e rregulluar, duke pozuar me flokët e lëshuar dhe duket shumë ndryshe.

Ajo shfaqet si të ishte në moshë shumë të re e madje i bën konkurrencë edhe vajzave në të 20-tat.

E veshur me fustan të zi e me lula, Eli po shkëlqen në këtë pamje.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.