E veshur me gurë vezullues, Bora duket aq elegante në foton e fundit

Nuk kalon ditë pa u bërë ajo pjesë e mediave rozë.

Padyshim që Bora Zemani është një nga personazhet më të përfolura kudo në rrjetet sociale e emisione të ndryshme.

Pas ndarjes së saj me Donaldin i cili nisi një lidhje në BBV me Beatrix Ramosaj, fansat i kanë dhënë përkrahje e dashuri tepër të madhe moderatores.

Ajo ka arritur të hyjë në grupin e moderatoreve që kanë miliona ndjekës në instagram. Së fundmi Bora ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj në Për’puthen Prime ku u shfaq veshur elegante dhe e mbuluar me gurë të çmuar.

Si zakonisht ajo paralajmëroi edicionin e radhës së programit të cilin e moderon tash e tre sezone.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.