Magazine Showbizz

E pazakontë, Blendi Fevziut i vidhet identiteti në Brazil

Share on the social medias

Gazetari Blendi Fevziu është përballur me një situate të pazakontë. Një person i ka shkruar për t’i bërë të ditur se identiteti i tij po përdoret nga dikush në Brazil i cili shtiret si i pasur dhe kërkon grua.

Ai ka denoncuar publikisht këtë ngjarje, duke postuar profilin e mashtruesit madje edhe pasaportën dhe mjetin e identifikimit të rremë.

“Përshendetje Blendi, unë jam brazilian, mjek po ju kontaktoj për t’ju informuar se fotot dhe imazhi juaj përdoret si një burrë fallco për të mashtruar femra braziliane, nëna ime ishte një nga ato, ata kanë marrë foto nga Instagrami juaj duke ndryshuar emrin, ata shtiren si një i vetmuar i pasur që po kërkon grua Tani do t’ju tregoj fotot që i dërguan nënës sime”, shkruhet në mesazhin e postuar nga Blendi.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *