Magazine Showbizz

E papritur: Einxheli i propozon martesë Dagzit, kjo është përgjigja epike e tij

Share on the social medias

Dyshja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre që e krijuan në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Albania dhe janë pothuajse të pandashëm kudo që shkojnë, shkruan Billbordi.net

Einxhel ka bërë një dedikim për Dagzin teksa nuk ka hezituar që t’i kërkoj të martohet me të, moderatorja dhe modelja ripostoi një shkrim ku ishin të shkruar disa nga tiparet e një partneri ideal e që Einxhel i sheh te DJ Dagzi.

“Martohu me mua”, ka shkruar Einxhel në mbishkrimin e postimit të saj.

“Nuk jam edhe aq i mirë jo, por këtë ‘martohu me mua’ nuk e mendoj as dy herë”, ka shkruar DJ nga Kosova./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *