E papritur, Alvisa në ‘krahët’ e këtij konkurrenti dhe nuk është Bashkimi (FOTO)

Alvisa Qarri u komentua shumë për ngjarjen e saj me ish të dashurin Hysenin.

Por që pas gjithë këtyre ajo prapë vendosi të kthehej në emision për Bashkimin, shkruan InfoKosova.

Por që së fundmi ajo fotografi mesa saj dhe konkurrentit Albit të dy të përqafuar po shpërndahet në rrjetet sociale.

Ata duken mjaft të afërt ndërsa për të Alvisa pati treguar se ishte i vetmi që e mbështeti.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.