Magazine Showbizz

E mbajtën lidhjen sekret, ndahet Butrint Imeri nga aktorja Olta Beqiri

Share on the social medias

Butrint Imeri këngëtari i hiteve prej një viti është përfolur për një lidhje me aktoren shqiptare Olta Beqiri, shkruan Billbordi.net

Dyshja janë kapur mat në disa raste edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar kurrë lidhjen e leje më për ta pranuar, por tani duket se Butrinti dhe Olta i kanë ndarë rrugët.

Dy të rinjtë nuk ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale prej pak javësh, duke na lënë kështu të kuptojmë se janë ndarë.

Pak kohë më parë faqja “Vipat e Bllokut”, publikoi disa foto ku këngëtari dhe aktorja shfaqeshin të afërt me njëri-tjetrin, madje edhe të përqafuar, por në një deklaratë të tij, Butrinti mohoi lidhjen, duke u shprehur se ishte beqar.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *