Magazine Showbizz

E kujtoni Normën nga ‘Pasionet e Fshehta’, kaq i bukur qenka djali i saj

Share on the social medias

Norma u bë e njohur për publikun shqiptar vite më parë. Kjo me serialin Pasionet e Fshehta, ku mori zemrat e shumë prej publikut me aktrimin e saj dhe sigurisht bukurine qe ajo posedonte, shkruan Billbordi.net

Kanë kaluar shumë vite dhe Norma mbetet e bukur ende.

Ajo ka prezantuar edhe djalin në rrjete sociale dhe është kaq bukurosh, i ka ngjare nenes se tij si duket. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *