E habitshme, Antonela dashurohet në burrë të martuar

Ish-konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Antonela Berisha, ka rrëfyer pa dorashka për jetën e saj në “E diell”.

Ajo ka treguar se është dashuruar me burrë të martuar pa e ditur që ai kishte një partnere tjetër, ndërsa këtë e kishte zbuluar pas disa kërkimeve në Google.

“Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar.

Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova.

Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”.

Aty zbulova që ishte i martuar, Isha shumë e zhgënjyer, Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty.

Tani as nuk më intereson”, – tregoi Antonela.

Kujtojmë se Antonela kishte një “feeling” për Mevlanin gjatë “Përputhen”, por këto ndjenja janë zbehur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.