Magazine Showbizz

Donaldi publikon foton më ‘të çmendur’ nga bregdeti

Share on the social medias

Donald Veshaj është shndërruar në personin më të komentuar sa ishte pjesë e Big Brother, por edhe pas përfundimit me emisionin e ri ‘Më lër të flas’, shkruan Billbordi.net

Kjo për shkak të lidhjes me moderatoren e njohur te Perputhen, Bora Zemani ku thuhet se janë në lidhje prapë.

Megjithatë ai ka fituar fansa të shumtë që e përcjellin në cdo lëvizje dhe behet buje e madhe ne media.

Së fundmi publikoi një foto nga bregdeti, dhe është foto mjaft artisike dhe po aq e cmendur. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.