Magazine Showbizz

Donaldi ia merrë syzet fanses në koncert, ja si reagon pastaj ajo

Share on the social medias

Donald Veshaj pasi doli nga shtëpia e Big Brother publikoi këngë, e sigurisht nuk ka si mos ishin hite, shkruan Billbordi.net

Zëri i tij u pëlqye shumë nga fansat ku pastaj publikoi edhe këngë tjetër në bashkëpunim me Romeon dhe Elgit Doden, e cila poashtu u kthye në një hit.

Të tre po vazhdojnë me koncerte të shumta bashkë, gjithandej ku fansat e tyre janë.

Së fundmi Donaldit ia dha syzet një fanse por pasi i merrë ia jep prapë duke thënë ”Mbaj se më rrinë të mëdha’‘, e reagimin e fanses mund ta shihni më poshtë. /Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *