Donaldi dhe Bora janë të ndarë, por çfarë raporti ka vëllai i moderatores me binjakët Veshaj?

Ndarja mes Donald Veshaj dhe Bora Zemani ka qenë e komentuar për muaj të tërë, e pas trekëndëshit të formuar Bora-Donald-Trixa, ish-çifti u komentuan edhe më shumë.

Pas kësaj, aktori dhe moderatorja e njohur nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por një gjë tjetër që ka rënë në sy është se vëllai i Borës, Lisien Zemani, ndiqet në rrjete sociale me binjakët Veshaj.

Përtej diskutimeve të bujshme, si duket vëllai i moderatores vazhdon të ketë ende një raport të mirë me aktorët e humorit.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme, Trixa ka konfirmuar ndarjen nga Donaldi.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.