Donaldi bën daljen e parë publike në koncertin e Fifit (VIDEO)

Pas përfundimit të BBV, Donaldi ka bërë daljen e parë publike, pas finales së mbrëmshme Donaldi sot i është rikthyer përdishmërisë së tij duke treguar pak nga aktivitetet e sotme edhe në instagram.

Nuk ka shkuar gjatë dhe menjëherë ka bërë daljen e parë publike dhe atë në një koncert të Fifit dhe shokut tij të ngushtë Elgit Dodës.

Kujtojmë se brenda BBV, Donaldi krijoi raporte të mira me Fifin me të cilën kanë edhe tatuazhet e përbashkëta të shkruar “Fyloqyl”.

Ndërkohë sonte Donaldi dhe Romeo kanë qenë të ftuar special në koncertin e këngëtares kosovare.

Ndryshe, Donaldi para pak orësh habiti të gjithë me deklaratën e tij që do t’i jepë 100 mijë euro nga buxheti tij për t’i ndërtuar katër shtëpi, dy në Kosovë e dy në Shqipëri, madje ai i bëri ftesë edhe Ilirit në këtë nismë humanitare.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.