Don Xhoni me një super dhuratë luksoze për vete (FOTO)

Reperi i njohur nga Drenica, Don Xhoni, është ndër më të komentuarit dhe mjaft aktiv në tregun muzikor.

Së fundmi reperi ka ndarë disa imazhe me fansat e tij, duke treguar dhuratën që ia bëri vetës.

Një super dhuratë luksoze Mercedes S-class 2022, suksesi i tij nuk ka të ndalur.

Në InstaStory, ka shpërndarë imazhet teksa ka shkruar: ”Inshallah Allahu veç shnetën”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.