Magazine Showbizz

Do shkriheni duke qeshur kur ta shihni si e trembi Bes Kallaku, Xhensilën (VIDEO)

Share on the social medias

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër ciftet më in të momentit te estradës, shkruan Billbordi.net

Dyshja janë prindër të një vajze dhe janë tejet të përkushtuar ndaj saj duke i plotesuar thuajse cdo deshire.

Ndërsa ishtë Besi ai që sot ndau nje video tejet interesante dhe po aq qesharake.

Xhensila po fliste në telefon në momentin kur Besi papritmas i shkon nga mbrama dhe e tremb, reagimi i saj nuk duhet humbur./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *