Magazine Showbizz

Djali i Remzie Osmanit sjell foto me nusen e tij, kaq bukur duken të dy

Share on the social medias

Djali i Remzie Osmanit, Hamza publikoi një foto të re në profilin e tij të Instagramit, shkruan Billbordi.net

Bashkë me nusen e tij Gëzimen duken shumë bukur dhe po aq elegant.

Kështu janë rregulluar për të marrë pjesë në një dasmë të të afërmëve të tyre.

Kaq bukur qenkan kombinuar me ngjyra çifti apo jo. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *