Djali i Learta Jakupit shkon në shkollë me pizhame (FOTO)

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Learta në çdo postim të saj ka treguar se sa nënë e përkushtuar është dhe sa kohë gjen ajo për fëmijët e saj.

Learta është nënë e dy fëmijëve Matinit dhe Matinës.

Ndërkaq ajo që ra në sy në postimin e fundit të Leartës është veshja e Matinit, ai shihet me pizhame në ditë të shkollës.

Bashkangjitur me foton Learta la këtë mbishkrim: “Ditë e pizhame në shkollë”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.