Magazine Showbizz

DJ PM pjesë e DWTS Albania? Sarah tregon si qëndron e vërteta

Share on the social medias

Dj Pm dhe Sarah Berisha janë një tjetër çift tejet i komentuar i Big Brother ViP, edhe pse nuk postojnë foto me njëri-tjetrin ata janë bashkë dhe të shumë të lumtur.

Emri i Dj Pm u përfol se do të ishte pjesë e kastit të “Dancing with the Stars”, por Sarah na konfirmoi me anë të një postimi në Instagram se këto lajme s’janë aspak të vërteta.

Sarah konfirmoi që partneri i saj mund ta ndjekë programin nga shtëpia dhe jo si konkurrent.

Deri tani kanë qenë të shumtë emrat që janë përfolur se do të jenë pjesë e këtij programi, por e sigurt është moderatorja, Bora Zemani si dhe anëtarja e jurisë, Valbona Selimllari./kryefjala

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.