Detajet që tregojnë se Romeo dhe Aleksia nuk i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë (VIDEO)

Prej disa ditësh Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi po përfliten se i kanë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Dyshimet u përforcuan edhemë shumë pasi dyshja hoqën njëri tjetrin nga Instagrami, edhe binjaku i Romeos, Donaldi i cili është konkurrent në Big Brother Vip tha pak ditë më parë se ata mund të jenë ndarë pasi kanë pasur probleme.

Por duket se ata vazhdojnë të jenë bashkë, ditën e sotme Aleksia ka ndarë një foto nga shtëpia e saj që është bërë dy ditë më parë.

Sfondi i dhomës së ndenjes është i njëjti me atë që ka shpërndarë herë pas here Romeo kur ndjek nga shtëpia spektaklin e Big Brother duke bërë tifo për të vëllanë.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.