Magazine Showbizz

Derisa Xhensila po tregonte veshjen e vajzës, Besi bën gjestin epik (VIDEO)

Share on the social medias

Xhensila Myrtezaj përpos këngëtare e përkushtuar në karrierë ajo është edhe një nënë tejet e përkushtuar ndaj bijës së saj Ajkës, shkruan Billbordi.net

Këngëtarja shpesh ndanë foto dhe video me të, e sigurisht fama e kërkon këtë.

Së fundi ajo na tregoi se sa bukur ishte veshur Ajka më një fustan princeshash, por ndodhi dhe diçka interesante derisa po bënin video.

Ndërsa nuk kishte si të ndodhte ndryshe si në disa video tjera përpos reagimit epik te Besit të cilin mund ta shihni më poshtë./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.