Deklarata shokuese e Armina Mevlanit: Mikja ime i ndërron meshkujt çdo javë

Armina Mevlani ka bërë një deklaratë të fortë për miken e saj.

Ajo tha se rrjetet sociale i sheh si ‘të frikshme’ duke shprehur se çfarë po jeton mikja që i gjendet jashtë.

E ftuar në emisionin “Goca dhe gra” ajo tha se mikja i thotë që javë për javë i ndërron të dashurit.

“Personalisht më duket e frikshme që të hysh në një aplikacion dhe të njohësh partnerin e jetës! Nëse është thjesht për një natë është tjetër gjë! Kam një mikeshën time dhe thotë që javë për javë me një nga të ndryshëm në Tinder! Si s’kanë frikë kjo më çudit! Sepse shkon te shtëpia e një personi që nuk njeh dhe ndoshta ke të bësh me një person jo te mire! Jam totalisht kundra!”, – tha Mevlani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.