Magazine Showbizz

Dasmat në Kosovë, kapet momenti kur Yllka Kuqi e Durim Malaj këndojnë playback (VIDEO)

Share on the social medias

Me të nisur sezoni i verës kanë filluar të mbahen edhe dasmat në Kosovë, në datat e veçanta, çiftet po përzgjedhin këngëtarët më me nam për të performuar por, një ves i keq është bërë rutin tek shumica prej tyre.

Një video të publikuar në “TikTok” shihen dy këngëtarët kosovar, Durim Malaj dhe Yllka Kuqi, se janë përzgjedhur për të marrë pjesë në një dasmë aty vërehet kur dyshja koordinohen mes vete duke kënduar playback, në vend të kënduarit “live”, lëvizin vetëm buzët.

Në të njëjtin postim pati edhe reagime të ndjekësve të cilët shkruanin se ky performim është më të vërtetë dëshpërues.

Edhe pse të dy njihen për hite, u pa qartë se në paraqitjet e tyre përdorin “playbackun”./Indeksonline/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.