Magazine Showbizz

Dalin pamjet që po bëjnë bujë: Ada e ‘Përputhen’ kapet mat me të dashurin e ri

Share on the social medias

Iriada është ish-konkurrentja e emisionit ‘Përputhen’ e cila më shumë njiheshte edhe me emrin Ada, shkruan Billbordi.net

Ajo nihet për format përfekte trupore poashtu edhe për bukurinë e saj.

Ada nuk doli e përputhur nga emisoni me ndonjë djaë por si duket jashtë e ka gjetur dashurinë e saj.

Faqja e njohur në Instagram Vipat e Bllokut e cila zbulon sekretet e vip-ave postoi fotot e saj dhe një burri misterioz që dyshohet të jetë partneri i saj./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *