Magazine Showbizz

Dalin pamjet: Einxhel dhe Atdheu ishin ne një lidhje dashurie? (VIDEO)

Share on the social medias

Eixhel Shkira u bë e njohur për publikun shqiptar, pas hyrjes së saj në Big Brother Albania Vip, e sigurisht njihet edhe si modele, shkruan Billbordi.net

Jo vetëm për famë, Einxhel ia pa hajrin Big Brother edhe për jetën sentimentale, pasi e gjati dashurin tek dj i njohur kosovar, Dagz.

Ata sic duhet janë në kulmin e dashurisë.

Por, para Big Brother, në një emision të publikuar nga autorja e emisionit Përputhën, Olsa Muhameti, kjo e fundit ishtë berë ‘msite’ në një pëlqim në mes të Einxhel dhe Atdhe Xharavina, ku iu ndreqi punë të dalin për kafe.

Ndryshe Atdheu u bë i famshëm, fal Olsës, pasi e beri pjesë e Përputhën./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *