Magazine Showbizz

Dalin pamjet e fundit: Bora dhe Donaldi janë bashkë për pushime në Jug të Shqipërisë

Share on the social medias

Tashmë nuk ka më dyshime që moderatorja e njohur Bora Zemani dhe aktori dhe moderatori Donald Veshaj janë rikthyer bashkë, shkruan Billbordi.net

Fotot e publikuara nga JOQ e vërtetojnë më së miri, ku shihet dyshja që po kalon pushimet bashkë, ku nuk mungojnë as familjarët e tyre.

Bora shihet në kafe me vëllain e saj dhe vëllain e vogël të Donaldit.

Po ashtu fansat i kanë fotografuar edhe në det kur largohen me anije te vogel në ndonjë nga plazhet e jugut.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *