Dalin foto të reja të Antonelës para ndërhyrjeve, duket krejt ndryshe

Antonela Berisha u komentua shumë si konkurrente e Përputhen dhe jo vetëm. Ajo po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas këtij emisioni.

Antonela provoi vetën edhe në Big Brother ku edhe aty filloi debate të nxehta.

Së fundmi po qarkullojnë disa foto të reja se di dukej Antonela para ndërhyrjeve dhe me të vertetë duket tjeter person.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.