Çmendet rrjeti, Rina Balaj shtatzënë për herë të parë? (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Rina Balaj, ka befasuar të gjithë ndjekësit me postimin e fundit.

Ajo publikoi një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur, kështu filluan aludimet se Rina është shtatzënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Por kjo me sa duket nuk është e vërtetë dhe është vetëm një fotoshop nga fansat e saj, të cilët mezi presin që Rina të ketë një bebe.

Këtë foto Rina e mori me sportivitet dhe shkroi: E ëmbël.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.