Çka po ndodh me Aida Doçin, kaq shumë është dobësuar (FOTO)

Aida Doci është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku.

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë e të gjatë.

Në këtë veshje ajo që bie në sy është se Aida ka humbur shumë peshë.

Për me tepër shikoni foton dhe binduni.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.