Çka po festohet në familjen e Remzie Osmanit? (FOTO)

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja çdo herë publikon pamje nga përditshmëria e saj, duke sjell pamje edhe nga dasmat në të cilat merr pjesë.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në darkë më familjen e saj dhe disa persona tjetër.

Nuk dihet arsyeja e kësaj feste, ndërsa atmosfera duket në nivel.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.