Çfarë po paralajmëron Edona Llalloshi nga Zvicra? (VIDEO)

Edona Llalloshi është një nga këngëtaret që i ka mbijetuar me sukses të gjitha sfidave në muzikë, zhanreve, gjeneratave dhe konkurrencës duke qenë gjithmonë e suksesshme dhe e dashur për publikun.

Së fundi, Edona po paralajmëron diçka nga Zvicra, me pamje përrallore nga Meggeni i Luzernit, Edona duket se ka një projekt apo befasi për fansat dhe karrierën e saj.

Në një video-storie të sapo publikuar, Edona këndon live pak nga hitet e saj në Zvicër.

Këngëtarja e famshme nuk ka dhënë më shumë detaje, por duket se ka gati diçka speciale.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.