Çfarë po ndodhë! Dalin foto me skena të nxehta të Ardianit dhe Jasminës

Ashtu siç ka raportuar Indeksonline, Ardiani dhe Jasmina janë bërë bashkë për xhirimet e videoklipit, “U tranova”.

Këto xhirime kanë filluar dhe dyshja u kujdesen të sjellin skena të nxehta.

Indeksonline ka siguruar disa imazhe gjatë xhirimeve ku shihen pamje te dyshes se afruar me shume se zakonisht me njeri-tjetrin.

Duket se Jasmina nuk është përmbajtur këngëtarit ku në një foto shihen duke shkëmbyer puthje në buzë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.