Magazine Showbizz

Çfarë po ndodh? Nuk zgjat shumë “zhdukja” e Bora Zemanit, moderatorja rikthehet tek “problemi” i saj

Share on the social medias

Mjafton një detaj i vogël në rrjetet sociale dhe e gjithë vëmendja kthehet tek ajo.

Bëhet fjalë për Bora Zemanin, e cila dy ditë më parë vendosi të lërë pas çdo problem e të “ik” me mikeshat e saj.

Mesa duket ky udhëtim zgjati shumë pak dhe ajo është rikthyer tek “problemet” e saj.

Kështu është shprehur vetë moderatorja e cila krahas një fotoje në Tiranë shkruan: “Sërish tek problemet e mia.”

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.