Magazine Showbizz

Çfarë ndodhi? Ish-konkurentja e njohur e Përputhen përfundon në det me rroba

Share on the social medias

Dikur ishte kryefjala e mediave rozë për deklaratat e saj në Përputhen dhe Big Brother, sot komentohet për paraqitjen e saj në rrjetet sociale.

Nuk kanë qenë të pakta postimet e nxehta të Antonela Berishës gjatë kësaj periudhe.

E kemi parë të pozojë me bekini, por me rroba në det jo, së fundmi ka marrë vëmendje një postim i Berishës ku duket me një fustan të zi duke dalë në breg.

Ish-konkurentja duket tejet terheqese, teksa fustani i lagur i tregon format./panorama

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *