‘Çfarë ndjen për Donaldin?’, përgjigjja e Beatrixit i tha të gjitha

Afersia mes Donaldit dhe Beatrix Ramosaj është duke bërë bujë në medie.

Qysh nga largimi i Semit nga shtëpia, dyshja janë duke qëndruar së bashku në çdo cep të shtëpisë, shkruan GazetaBlic.

Këtë flirtim të dyshes e kanë vërejtur edhe banorët tjerë ku nuk munguan fjalet që i janë bërë Donaldit dhe Beatrixit.

Së fundi, këngëtarja është pyetur se çfarë ndjen në lidhje me Donaldin por ajo refuzoi të përgjigjej duke thënë:

“Nuk kam dëshirë t’i jap një vulë”.

Ndërsa Einxhel u shpreh se çdo gjë është e qartë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.