Aktorja Delinda Disha merr vendimin e papritur, largohet nga ‘Klanifornia’, ja ku do e shohim tani e tutje

Aktoren e njohur Delinda Disha nuk do e shohim mĂ« nĂ« “Klanifornia”. Ajo do nisĂ« njĂ« aventurĂ« tĂ« re, duke ardhur si moderatore e njĂ« emisioni investigativ. Delinda ka zbuluar sĂ« nĂ« shtator do moderojĂ« emisionin ‘Xhadat’ krah moderatores Fiori Dardha. Aktorja ka zbuluar gjithashtu se edhe bashkĂ«shorti i saj do tĂ« jetĂ« nĂ« tĂ« …

Egli flet për shtatzëninë e shumëpërfolur: Duam 2 ose 3 fëmijë

KohĂ«t e fundit partnerja e Olsi Bylykut, Egli Ă«shtĂ« pĂ«rfolur pĂ«r shtatzĂ«ni dhe ajo ka vendosur t’i pĂ«rgjigjet mĂ« nĂ« fund aludimeve tĂ« shumta. E pyetur nga njĂ« ndjekĂ«s, Egli tha: “Kemi arritur nĂ« njĂ« pikĂ« qĂ« mĂ« vjen pĂ«r tĂ« qeshur sinqerisht” dhe shtoi se nĂ« tĂ« ardhmen dĂ«shiron tĂ« ketĂ« dy ose tre …

Dy muaj pas ditĂ«lindjes, Roza Lati i jep fund lidhjes me tĂ« dashurin dhe e quan “basĂ«tard”

NjĂ« deklaratĂ« e bĂ«rĂ« nga Roza Lati gjatĂ« emisionit tĂ« saj “Why Not” nxiti aludime tĂ« ndryshme se ajo mund t’i ketĂ« dhĂ«nĂ« fund beqarisĂ«. Por, e vĂ«rteta Ă«shtĂ« ndryshe dhe moderatorja Ă«shtĂ« keqkuptuar. KohĂ« mĂ« parĂ« u raportua nga burime pranĂ« moderatores se nuk Ă«shtĂ« e vĂ«rtetĂ« qĂ« ajo i ka dhĂ«nĂ« fund beqarisĂ«. …

Benzema dhe modelja amerikane nuk fshihen më, konfirmojnë lidhjen e tyre

Aktualisht, Karim Benzema po bĂ«n shumĂ« mirĂ« si nĂ« fushĂ«, ashtu edhe jashtĂ« saj. Brenda tapetit tĂ« blertĂ« ka treguar se ishte lojtari mĂ« i mirĂ« i sezonit tĂ« kaluar. Kjo ndoshta pĂ«r shkak tĂ« ambientit tĂ« tij mĂ« tĂ« afĂ«rt. TashmĂ« brenda kĂ«tij ambienti rrethues duket se shfaqet edhe Jordan Ozuna, modelja amerikane. Dashuria …

Don Xhoni del jashtë makinës në lëvizje, Butrint Imeri publikon momentin mes autostradës (VIDEO)

Don Xhoni dhe Butrint Imeri njihen pĂ«r shoqĂ«rinĂ« e tyre tĂ« ngushtĂ«. Si rezultat i sĂ« cilĂ«s sollĂ«n edhe njĂ« projekt muzikor, i cili rezultoi shumĂ« i suksesshĂ«m. SĂ« fundmi dyshja kanĂ« mbajtur edhe njĂ« koncert tĂ« pĂ«rbashkĂ«t ndĂ«rsa atmosfera shpĂ«rthyese ka vazhduar edhe rrugĂ«s pĂ«r nĂ« shtĂ«pi. NĂ« rrugĂ«n e pĂ«rbashkĂ«t, ka qenĂ« Butrinti …

“Ik bre ti”, Noizy ‘prish’ TikTok-un e Yllit dhe LoredanĂ«s (VIDEO)

Ka mbetur vetĂ«m edhe njĂ« ditĂ« nga koncerti i shumĂ« pĂ«rfolur i Noizyt “Alpha Show”. Reperi ka mbledhur emra tĂ« njohur tĂ« skenĂ«s, mes tyre Loredana dhe Ylli, kĂ«ta tĂ« fundit ditĂ«n e sotme teksa realizuan provat gjetĂ«n kohĂ« edhe pĂ«r video. Dyshja kanĂ« publikuar provat e njĂ« “Tiktoku” i cili Ă«shtĂ« prishur nga Noizy. …

Ngatërroi mollën me pjeshkën, qeshin prezantuesit: Reagimi epik i Rita Orës nuk duhet humbur (VIDEO)

Rita Ora bĂ«ri njĂ« gafĂ« teksa bisedonte pĂ«rgjatĂ« njĂ« video-telefonate me prezantuesit AJ Odudu dhe Mo Gilligan por arriti ta mbajĂ« ende tĂ« paqartĂ« lajmin pĂ«r martesĂ«n e saj me Taika Waititi. Duke bĂ«rĂ« paraqitjen e saj virtuale me producentin muzikor Netsky pĂ«r tĂ« promovuar kĂ«ngĂ«n e tyre tĂ« re Barricades, kĂ«ngĂ«tarja e hitit “Poison” …

Ndërhyrjet e tepërta e kanë shndërruar totalisht Luana Vjollcën

Luana Vjollca, vazhdon tĂ« jetĂ« emĂ«r shumĂ« i pĂ«rfolur nĂ« mediat rozĂ«. Ani pse karrierĂ«n e filloi si velinĂ«, pastaj si prezantuese, tani ajo i Ă«shtĂ« fokusuar mĂ« shumĂ« muzikĂ«s. JavĂ« mĂ« parĂ« solli njĂ« bashkĂ«punim me njĂ« artist tĂ« huaj, kĂ«ngĂ« e cila Ă«shtĂ« pritur shumĂ« mirĂ«. Por, ajo çka bie nĂ« sy Ă«shtĂ« …

“Dikush blen klikime, dikush gjĂ«ra tĂ« tjera”, Ledri Vula blen shtĂ«pi tĂ« re

Ledri Vula Ă«shtĂ« padyshim njĂ« ndĂ«r reperĂ«t mĂ« tĂ« pĂ«lqyer pĂ«r publikun. Ai ka korrur njĂ« sukses tĂ« jashtĂ«zakonshĂ«m pĂ«rgjatĂ« kĂ«tyre viteve. Dhe sigurisht ky sukses sjell tĂ« ardhura tĂ« larta. SĂ« fundmi, reperi ka blerĂ« njĂ« shtĂ«pi nĂ« PrishtinĂ«. Ai ka ndarĂ« disa foto ku shfaqet duke firmosur dokumentet. Reperi ka thumbuar kolegĂ«t lidhur …

A jeni gati? Zbulohet njĂ« tjetĂ«r kĂ«ngĂ«tare e njohur qĂ« do tĂ« kĂ«ndojĂ« nĂ« “Sunny Hill”

ËshtĂ« zbuluar njĂ« tjetĂ«r artist qĂ« do kĂ«ndojĂ« nĂ« “Sunny Hill Festival”, i cili do tĂ« mbahet pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« kĂ«tĂ« vit nĂ« TiranĂ«. BĂ«het fjalĂ« pĂ«r kĂ«ngĂ«taren e njohur, Dafina Zeqiri. Lajmin e ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur vetĂ« faqja zyrtare e “Sunny Hill”. “E mrekullueshmja Dafina Zeqiri do tĂ« na bashkohet nĂ« TiranĂ« …