Celebs

Celebs Magazine

Leonora i ‘kall’ ndejat, kaq bukur vallëzon (VIDEO)

Leonora Jakupi po vazhdon të komentohet për pamjen. Përpos zërit mahnitës, këngëtarja merrë vëmendje edhe me format fizike e veshjen. Së fundmi ajo mori pjesë në një ndejë ku publikoi video duke vallëzuar. Dhe po vallëzon kaq bukur. VIDEO:

Lexo me shume
Celebs Magazine

Në mes Beatrixes dhe Borës, nuk do ta besoni se kë zgjedh Andi?

Andi Artani ishte pjesë e emisionit “Mirage” këtë episod. Ai në rubrikën “Kë Zgjedh” bëri zgjedhjen e tij për disa nga personazhet publike. Njëra nga zgjedhjet që duhej të bënte Andi ishte ajo në mes Beatrixës dhe Borës. Ish-protagonisti i sezonit të dytë të “Përputhen” në mes të dyjave, zgjodhi Trixes pasi sipas tij ka […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Gëzimja ia huq në veshje, me këtë fustan shkon në Milano (FOTO)

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të përfolura. Ajo merr vemendje dhe komentohet ne secilen paraqitje te saj. Së fundmi së bashku me bashkëshortin e saj ka udhëtuar drejtë Milanos, qytetit të modës, ajo ka ndarë disa imazhe, ku veshja e saj bie në sy. Fustani i saj nuk i shkon aspak një vendi […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Tash edhe publikisht, ja mesazhet që Bora e Donaldi shkëmbejnë me njëri-tjetrin (FOTO)

Moderatorja, Bora Zemani dhe aktori, Donaldi Veshaj duket se kanë vendosur të mos e fshehin më ribashkimin e tyre dhe tashmë kanë nisur edhe të flasin me mesazhe tërthorazi. Bora ka postuar një foto nga makina dhe i bën një pyetje ndjekësve: “Erdhi vera apo akoma?” Përgjigjen ia kthen Donaldi me një postim në Instastory. […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Mimoza si çikë e re, djali iu bë për martesë (FOTO)

Këngëtarja, Mimoza Mustafa ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri. Pavarësosht kësaj dhe mos shfaqjes në botën televizive, artistja vazhdimisht ka qenë dhe mbetet në fokus të medias rozë. Por, jashtë jetës profesionale, edhe aspekti privat i saj iu ka bërë përshtypje publikut shqiptar, sidomos për faktin se artistja është e martuar […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Andi zbulon të vërtetën, kjo është arsyeja pse u nda me Melisen

Andi dhe Melisa janë dyshja që u bën çift falë programit të dashurisë, “Përputhen”. Edhe pse kanë kaluar shumë sfida bashkë, duket se tani kanë vendosur t’i ndajnë rrugët. I ftuar tek “E diell”, Andi zbuloi arsyen e vërtetë që çoi deri tek ndarja. “Kishim shumë kohë që ziheshim madje edhe për një fjalë goje. […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Kështu mundohet ta fshehë burrin 50 vjeçar Adelina (FOTO)

Adelina Tahiri, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë. Mirëpo, ani pse nuk është më aktive në profesionin e saj, ajo gjithmonë është pjesë e mediave rozë. Më së shumti ajo përflitet për jetën e saj private, e veçanërisht për martesën e saj me biznesmenin maqedonas 50 vjeçar. Së fundmi ajo […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Enca na prezanton me nënën të cilës ia paska trashëguar bukurinë (VIDEO)

Enca Haxhiu krahë profesionit si këngëtare dhe si personazh publik merr gjithnjë vëmendje, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria për fansat e saj. Si rrallë herë, së fundi ajo na prezantoi me nënën e saj ku këtë herë e kishte si ‘shofere personale. Gjatë videos së realizuar […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

S’ka faj Ermali që ‘shkrihet’ pas saj, Ariana në këtë fustan po duket si 20 vjeçare (FOTO)

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut. Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë. Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet super joshëse. E […]

Lexo me shume
Celebs Magazine

Motrat Vjollca dalin për kafe, vëmendjen e merr vajza e Marinës (VIDEO)

Marina dhe Luana Vjollca kanë vendosur t’i shijojnë rrezet e diellit. Ato duket se po e shijojnë kafen e vikendit, shkruan InfoKosova. Këtë kafe akoma më të ëmbël e bënë vajza e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Geutar Selimi. Marget duket se po ia kalon mjafte mirë me tezen e saj, Luanen. VIDEO:   View […]

Lexo me shume