Magazine

A është xheloze për Ermalin? Ami ka një këshillë për të gjitha vajzat

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Dyshja e famshme, të cilët kanë dhe dy fëmijë, festuan së fundmi 11 vjetorin e martesës. Për shkak të profesionit, Ermali ka punuar gjithmonë mes femrash si në emisionet televizive apo dhe në filmat që ka prodhuar. Por a ndihet xheloze Ami për këtë? Këtë ...

Read More »

Mevlani i sjell lekët borxh në studio, Shqipja i shtang të gjithë me veprimin (VIDEO)

Prej kohësh Shqipja është ankuar nëpër intervista të ndryshme për borxhin e Mevlanit ndaj saj. Ditën e sotme, ajo ishte e ftuar në “Shqipëria Live”, ku u habit nga një zarf që iu dha. Mevlani i kishte sjellë lekët në studio, mirëpo konkurrentja e grisi zarfin pa e menduar dy herë. “Nga njerëzit fallco nuk dua asnjë lekë. Thjesht një ...

Read More »

Ada nuk duron më: Këta dy konkurrentë janë të lidhur bashkë, ja çfarë kanë planifikuar të dy

Ada nuk ka duruar më pas takimit me Hysenin dhe ka shpërthyer në studio duke deklaruar se ai ka ndjenja për Alvisën. Madje sipas Adës, Hyseni dhe Alvisa kanë planifikuar të dalin bashkë nga “Përputhen”. Ada – Hysenit: Ti ke ndjenja për Alvisën dhe Alvisa ka ndjenja për ty Ndërhyn Alvisa: Për mua mos fol Alvisa: Ti shiko ndjenjat e ...

Read More »

A e dini sa kanë kushtuar? Çmimi i sandaleve të Arbana Osmanit rrëmben gjithë vëmendjen e ndjekësve (FOTO)

Arbana Osmani ka shkëlqyer gjatë spektakleve live të “Big Brother VIP Albania”. Natën e parë ajo u shfaq me një fustan të ngushtë të kuq me lule, natën e dytë veshi një fustan të zi elegant, ndërsa mbrëmjen e djeshme kishte zgjedhur një fustan lejla shumë chic. Një vëmendje të veçantë moderatorja u kushtoi sandaleve duke i publikuar edhe në ...

Read More »

A ka një rikthim mes tyre? Habit Donaldi, thyen heshtjen dhe flet për herë të parë për ndarjen nga Bora Zemani, tregon çfarë ndodhi mes tyre (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj vijojnë ende të komentohen shumë në media ndonëse i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj më parë. Çifti u nda në maj të këtij viti pas tre vitesh së bashku. Dhe mesa kemi parë ndarja e tyre nuk ka qenë paqësore. Shumë postime të tyre në rrjetet sociale janë interpretuar nga ndjekësit si thumba ...

Read More »

Shqipja shtang moderatoren e njohur të Top Channel, i bën të papriturën në mes të emisionit

Shqipes i ka ardhur në majë të hundës me lajmet mbi jetën e saj private. E ftuar sot në “Shqipëria live”, ish-konkurrentja e “Përputhen” u nxeh kur moderatorja Erjona Rusi e pyeti nëse është e vërtetë që ka nisur një lidhje me Atdheun. “Më keni çarë kokën Erjona”, – tha Shqipja dhe u çua nga karrigia dhe hoqi mikrofonin për ...

Read More »

Pse Fifi shpërtheu në lot teksa këndonte në Big Brother?

Ka pak ditë që në Shqipëri ka nisur spektakli më i suksesshëm, Big Brother VIP. Derisa banorët po qëndrojnë të mbyllur e gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin, në shtëpinë më të famshme nuk mungojnë të qeshurat, debatet e po ashtu edhe të qarat. Dhe njëra nga artistet që po bën bujë të madhe e po ashtu po merr vëmendje me ...

Read More »

Refuzoi të ishe pjesë e ‘Big Brother Vip’, ja cilin person dërgoi Lorik Cana brenda shtëpisë (FOTO)

Granit Cana një nga konkurrentët i cili u bë pjesë e “Big Brother Vip” është kushëriri i futbollistit të njohur shqiptar Lorik Cana. Mirëpo, e gjithë pjesëmarrja e Granitit në “Big Brother Vip” paska patur një histori të vetën. Burime për mediat bëjnë me dije se ishte Loriku ai i cili ishte kontaktuar për tu futur në shtëpi, mirëpo prezenca ...

Read More »

‘Ke qenë gjithmonë tullac?’, Blendi Fevziu përjeton momentin e sikletshëm

Gazetari Blendi Fevziu është rikthyer pas 40 vitesh në shkollën e tij fillore në Tiranë ku ka kujtuar plot nostalgji dhe emocione momentet e kaluara aty. Blendi ka marrë një dhuratë shumë të veçantë nga emisioni, e cila është një kornizë me karakteristikat dhe notat e Blendit, por sigurisht nuk mund tu shpëtonte as pyetjeve të fëmijëve. Madje një vajzë ...

Read More »

‘Pse je dobësuar?’ Tayna tregon arsyen dhe ka një mesazh për të gjithë (FOTO)

Tayna është një nga artistet më të komentuara në showbizin shqiptar dhe jo vetëm. Ajo qëndron gjithmonë afër ndjekësve të saj përmes postimeve të ndryshme në Instagram dhe projekteve muzikore. Reperja ka zhvilluar së fundmi një intervistë virtuale me fansat e saj, ku pyetja që mori vëmendjen e artistes ishte ai në lidhje me fizikun e saj. “Pse je dobësuar” ...

Read More »
WpCoderX