Funny

Curiosity

PĂ«rse Coca Cola nĂ« McDonald’s Ă«shtĂ« e ndryshme nga ajo e dyqanit apo e kafenesĂ«

NĂ«se keni porositur ndonjĂ«herĂ« Coca Cola nĂ« McDonald’s, atĂ«herĂ« me siguri keni vĂ«nĂ« re se ka shije krejtĂ«sisht tĂ« ndryshme nga ajo qĂ« mund tĂ« blini nĂ« njĂ« dyqan ose tĂ« merrni nĂ« njĂ« kafene – dhe ju nuk jeni i vetmi E thĂ«nĂ« thjesht, zinxhiri i kĂ«tyre restoranteve tĂ« ushqimit tĂ« shpejtĂ« kujdeset mĂ« […]

Lexo me shume
Curiosity

Ronaldo’s return is a ‘luxury problem’ for Man Utd and Solskjaer – Berbatov

The Portuguese’s arrival at Old Trafford raises even more selection issues, but his former team-mate is backing him to have a positive impact Cristiano Ronaldo’s arrival back at Manchester United has given Ole Gunnar Solskjaer a “luxury problem”, the Portugal international’s former team-mate Dimitar Berbatov believes. Ronaldo’s return to Old Trafford, coupled with the arrival of […]

Lexo me shume