Bruno në krahët e konkurrentes së re super bukuroshe në Përputhen (FOTO)

Bruno është njëri nga më të preferuarit të publikut dhe vajzave në Përputhen.

Ai komentohet për fizikun dhe mencurinë që tregon në secilën nga situatat, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi krah konkurrentes së re Efi.

Nuk dihet si do shkoj raporti mes tyre por që duket se shkojnë mjaft shumë bashkë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.