Bruno ia poston videon, kaq interesant rri ulur Efi në prapaskena

Bruno dhe Efi janë afruar goxha shumë.

Ata kanë zhvilluar takime që janë pëlqyer e kanë shkuar bukur, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Bruno postoi një video të Efit.

Dhe kaq interesant është ulur ajo në prapaskena.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.