Magazine Showbizz

Bruno i Përputhen si artist, mahniti vajzat me foton e fundit

Share on the social medias

Bruno Shemsho është cilësuar si një ndër djemtë më të bukur te sezonës së fundit të programit të dashurisë Përputhen, ku ai spikat me dukjen e tij taman të një artisti, shkruan Billbordi.net

Ai doli cift me njërën nga vajzat e programit, Anen po lidhja nuk u zgjati dhe u ndan rrugët e tyre pas pak kohësh.

Bruno po vazhdon të sjell foto e videp të mdryshme që po pëlqehen shumë nga fansat e tij e sidomos ato të gjinisë femërore.

Ai ka publikuar një foto nga vetura ku ka dal si një artist i vërtetë dhe mahiti ndjekësit./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.