Brune apo bionde? Marina Vjollca ju pyet për zgjedhje (FOTO)

Marina Vjollca pa dyshim që është një nga nënat më të bukura shqiptare.

Me një paraqitje gjithnjë rrezatuese dhe glamuroze ajo shkëlqen në paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka postuar imazhe të reja në Instagram ku ka zbuluar se ka bërë një ndryshim që e bënë të duket atë dhe më bukur.

Moderatorja është bërë bionde dhe po që i kanë hije, por është në mëdyshje se si duket më bukur.

Kështu, ajo ka pyetur publikun: “Bionde apo brune më mirë?”.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Leave a Reply

Your email address will not be published.