Magazine Showbizz

Brenda shtëpisë super luksoze të modeles shqiptare, Emina Cunmulaj (FOTO)

Share on the social medias

Emina Cunmulaj u bë e njohur si modele nëpër pasarelat botërore duke u pëlqyer shumë nga publiku, shkruan Billbordi.net

Ajo edhe pse jeton jashtë vendit nuk e harron prejardhjen e traditat shqiptare ku shpesh e shohim me vizita të shpeshta si në Mal të Zi ashtu edhe Shqipëri e Kosovë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e saj super luksoze duke shkruar ”Shtëpi e ëmbla shtëpi”.

Sigurisht është shtëpi super luksoze pasi bashkëshorti i saj është biznismen i suksesshëm dhe numëron miliona në pasurinë e tij. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *