Bora Zemani vesh fustan të shkurtë, Donaldi do të xhelozojë shumë (FOTO)

Bora Zemani, vazhdon të jetë njëra nga moderatoret më të njohura momentalisht.

Ani pse karrierën e nisi si këngëtare, ajo mori famë të madhe kur nisi të prezantojë emisonin e dashurisë, “Përputhen”, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është pjesë e ekranit çdo ditë me programin e saj, por që më shumë ajo komentohet për jetën e saj private.

Javë më parë kuptuam se ajo ka pasur një lidhje dashurie me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Por, duket se romanca e tyre ende është e ndërlikuar.

Gjithsesi, Bora nuk po merret me këto lajme dhe po vazhdon përditshmërinë e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur tejet tërheqëse në një fustan të shkurtë e të zi.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.