Bora Zemani tregon se kur heq dorë nga dashuria

Këtë të shtunë në emisionin “Më Thuaj Një Dëshirë”, me Fjoralba Ponarin është bashkuar edhe moderatorja Bora Zemani për të realizuar dëshirën e një fansit të saj të spektrit aeutik, i cili e adhuron dhe dëshiron që një ditë të bëhet gazetar.

Gjatë rrugës për në Fushë Krujë, Bora dhe Fjoralba kanë bërë një bisedë të gjatë, ku mes të gjithave Fjori e ka pyetur nëse Bora është e guximshme në dashuri.

“Jam shumë e guximshme, kur dua, dua shumë por tërhiqem kur personi përballë më merr për të mirëqenë” – ka thënë Bora.

Më tej ajo është shprehur se Arbori është shumë xheloz dhe kur zgjedh një person, Bora mendon shumë edhe nëse kjo zgjedhje do ti pëlqejë edhe djalit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.