Magazine Showbizz

Bora Zemani shfaqet tërheqëse nga ashensori e veshur si një adoleshente

Share on the social medias

Bora Zemani është një emër që në të vërtet nuk ka nevojë për prezantim pasi emri i saj përfolet kudo. Kjo pasi ajo ka arritur të jetë personi më i përfolur kohëve të fundit, shkruan Billbordi.net

Përpos jetës private e karrierës Bora merr vëmendje edhe me bukurinë e saj e cila cilësohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Moderatorja së fundi ka ndarë foto nga ashensori dhe po duket tejet tërheqëse me veshje si të adoleshenteve./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.