Magazine Showbizz

Bora Zemani edhe gjatë verës rri tërë kohën pa grim, dhe duket kaq bukuri

Share on the social medias

Bora Zemani është ndër moderatoret më të bukura e më të komentuara në mediat e shkruara.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku sjell foto e video që të jetë sa më afër fansave të saj që kanë kaluar 1 milionshin në Instagram.

Së fundi ka ndarë një video të re, e cila është pëlqyer mjaft shumë.

Aty moderatorja shihet pa grim dhe kaq bukur duket./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.