Bora Zemani dhe ish e fejuara e Donaldit ngjasojnë si dy pika uji (FOTO)

Ditën e sotme në media është zbuluar ish e fejuara e aktorit Donlad Veshaj.

Sipas mediave shqiptare, Donaldi dhe Sara ishin të fejuar katër vite, shkruan InfoKosova.

Ndarja mes tyre thuhej se erdhi pasi Donaldi la Sarën për famë.

Në disa fotografi të siguruara nga portali “InfoKosova”, vërehet se ish e dashura, prezantuesja Bora Zemani dhe ish e fejuara Sara, kanë një ngjashmëri të madhe mes vetë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.