Magazine Showbizz

Bora na ëmbëlsoi me fotot e fundit, kaq bukur po duket ajo

Share on the social medias

Bora Zemani është një emer që në të vërtet nuk ka nevojë për prezantim. Kjo pasi ajo ka arritur të jetë personi më i përfolur kohëve të fundit, shkaku i Përputhen por dhe lidhjes së saj me Donaldin, shkruan Billbordi.net

Përpos jetës private e karrierës Bora Zemani merr vëmendje edhe me bukurinë e saj.

Së fundi moderatorja ka ndarë disa foto të reja ku duket tejet bukur pasi ka marrë edhe më shumë ngjyrë nga pushimet që ajo po kalon këtë verë. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *